21. - 26. 6. 2011, Olomouc

Novinky:

18. 7. 11 - Na stránkách IOF se objevil článek o 5. LODM v Olomouci Successful “Olympic Games for Czech Children”.

30. 6. 11 - Fotogalerie z celé 5. LODM v Olomouci: Domika Plochová, Aleš Petráček, Michal Žejdlík.

29. 6. 11 - Dne 4.7.2011 v době od 13:35 hod. do 14:10 hod. na programu České televize - ČT 4 bude uveden pořad Letní olympiáda dětí a mládeže - 5. ročník.

27. 6. 11 - Byly vydány závěrečné Informace č. 8 (hodnocení týmů, cena fair - play, poděkování)

26. 6. 11 - Fotogalerie z middlu, vyhlášení a závodu trenérů. Hanka Švecová, LODM

25. 6. 11 - Mapy s tratěmi z middlu.

DM   DS   HM   HS

25. 6. 11 - Výsledky middle - LODM a žebříček B,C. Blahopřání vítězům krátké trati:

HM - Tomáš Křivda (Královéhradecký kraj)

HS - Štěpán Mudrák (Zlínský kraj)

DM - Kateřina Janovská (Hlavní město Praha)

DS - Tereza Nováková (Hlavní město Praha)

a také vítězům závodu trenérů:

Ženy - Dominika Plochová (Královéhradecký kraj)

Muži - Karel Rambousek jr. (Karlovarský kraj)

23. 6. 11 - Byly vydány pokyny, startovní listiny a parametry tratí k sobotnímu závodu žebříčku B v Čechách pod Kosířem.

23. 6. 11 - Fotogalerie ze štafet: Hanka Švecová, Karel Rambousek, LODM a Luboš Tomeček

23. 6. 11 - Výsledky velmi vyrovnaného závodu štafet. Gratulujeme vítězům štafet:

DHM - Olomoucký kraj

DHS - Pardubický kraj

23. 6. 11 - Fotogalerie ze sprintu: Luboš Tomeček (regesport), Hanka Švecová, Karel Rambousek, LODM

22. 6. 11 - Kde všude byly v rozáriu kontroly? Kudy vedly tratě Tomáše Dlabaji? Zde jsou mapy ze sprintu.

22. 6. 11 - V olomouckém rozáriu proběhl první závod ve sprintu zde jsou výsledky. Gratulujeme vítězům sprintu:

HM - Vystavěl Ondřej (Olomoucký kraj)

HS - Illner Vojtěch (Hlavní město Praha)

DM - Fukalová Hana (Moravskoslezský kraj)

DS - Šiková Karolína (Plzeňský kraj)

20. 6. 11 - Již zítra ZAČÍNÁME !!! vydány Informace č. 7 a startovní listiny na sprint - po kategoriích a po krajích.

14. 6. 11 - Byly vydány Informace č. 6 a aktualizovaný seznam závodníku.

6. 6. 11 - Byly vydány Informace č. 5

1. 6. 11 - Další hostem besedy při LODM bude také Jiří Sýkora, běžec, který se jako jeden z mála orienťáků zúčastnil (a hlavně uspěl !!!) Olympijských her! V roce 1980 v Moskvě, kde ve finále závodu na 5 km obsadil fantastické 9.místo a vytvořil dosud platný (!) český (československý) rekord 13:24,99 minuty. Na serveru behy.cz je velice poučný článek Jiřího Sýkory, který rozhodně stojí za přečtení.

24. 5. 11 - Nominace Ústeckého kraje.

23. 5. 11 - Na stránkách HO byla zveřejněna nominace domácího Olomouckého kraje.

16. 5. 11 - Na stránkách VCO je nominace Královehradeckého kraje a Pardubického kraje.

11. 5. 11 - Jednotlivé kraje začínají zveřejňovat své nominace: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj

9. 5. 11 - Byly vydány Informace č. 4 o 5. letní olympiádě dětí a mládeže ČR.

23. 4. 11 - Informace o vedoucích a trenérech jednotlivých krajů a o dopravě na ŽB Čechy.

8. 4. 11 - Informace č. 3 o 5. letní olympiádě dětí a mládeže ČR.

7. 4. 11 - Změny a aktuální stav embargovaných prostorů. Byl doplněn tréninkový prostor T4 (21. 6. 2011 - modelový závod), tréninkový prostor T1 a závodní EA1 byly zrušeny.

18. 3. 10 - Na stránkách her 5. letní olympiády dětí a mládeže byly zveřejněny propozice závodů v orientačním běhu.

10. 2. 10 - Oficiální www stránky her V. LETNÍ OLYMPIÁDY dětí a mládeže České republiky, pořádaných v Olomouckém kraji od 21. do 26. června 2011.

20. 12. 10 - Informace č. 2 o 5. letní olympiádě dětí a mládeže ČR.

3. 10. 10 - Základní informace č. 1 o 5. letní olympiádě dětí a mládeže ČR.

2. 10. 10 - Byly zveřejněny embargované a tréninkové prostory v oblasti Velkého Kosíře.