Vytvořeno 12.03.2016 15:56
12.03.2016 trenink Buková
T2      2.50 km, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ficová Kateřina           JPV     C Oddíl orientačního sportu       47.05         
1. Fic Dalibor               JPV0515 C Oddíl orientačního sportu       47.05   
1. Plachá Aneta              JPV     C Oddíl orientačního sportu       47.05   
1. Plachý Ondřej             JPV     C Oddíl orientačního sportu       47.05   
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.03.2016 15:56
12.03.2016 trenink Buková
T3      3.60 km, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl orientačního sportu       31.17         
2. Fajkusová Jitka           JPV6773 C Oddíl orientačního sportu       45.33   +14.16
3. Štorek David              JPV0202 C Oddíl orientačního sportu       46.19   +15.02
4. Štorek Jan                JPV0505 C Oddíl orientačního sportu       47.41   +16.24
5. Minx Oliver               JPV0303 C Oddíl orientačního sportu       48.52   +17.35
6. Štorková Simona           JPV6556 C Oddíl orientačního sportu       50.18   +19.01
   Němečková Věra            PLU7777 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.03.2016 15:56
12.03.2016 trenink Buková
T9      9.60 km, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                63.35         
2. Fajkus Radim              JPV9509 A Oddíl orientačního sportu       70.49   + 7.14
3. Kašpar Petr               JPV9915 A Oddíl orientačního sportu       83.17   +19.42
4. Hubáček Filip             JPV9800 A Oddíl orientačního sportu       85.57   +22.22
   Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl orientačního sportu        DISK         
   Vystavěl Ondřej           JPV9807 A Oddíl orientačního sportu        DISK         
   Kočí Josef                JPV9824 A Oddíl orientačního sportu        DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------