ČSOS


Hanácká oblast


SMSOS


SK Prostějov

Geodetika


Olomoucký kraj
Finančně přispívá na celoroční sportovní činnost


Prostějov


TOPlist




Medaile:

Mistrovství ČR (popř. ČSR)

Rok  Závod Umístění Kat. Jméno
2015 štafety 2.místo H18 Kočí-Vystavěl-Fryjma
2014 štafety 1.místo H18 Kočí-Hirš-Vystavěl
2014 klasika 3.místo H16 Vystavěl Ondřej
2014 štafety 2.místo DH18 Soldánová-Kočí-Janošíková-Vystavěl
2005 krátká 2.místo D20 Zatloukalová Lenka
2005 noční 3.místo D20 Zatloukalová Lenka
2003 klasika 1.místo H21 Dávidík Marian
2003 noční 3.místo D18 Zatloukalová Lenka
2002 noční 1.místo D18 Zatloukalová Lenka
2002 sprint 3.místo D18 Zatloukalová Lenka
2001 sprint 3.místo D18 Křístková Veronika
1995 krátká 1.místo D20 Kozlowska Ewa
1992 štafety 1.místo HH Vláčil – Otruba – Arnošt
1992 krátká 2.místo H16 Otruba Marek
1991 krátká 3.místo H16 Vláčil Daniel
1985 klasika 3.místo D17 Třísková Hana
1985 štafety 3.místo D Ondráčková P. – Ondráčková J.- Třísková
1985 dlouhá 3.místo D19 Ondráčková Jana
1984 klasika 3.místo D17 Ondráčková Jana
1984 štafety 1.místo DD Ondráčková P. – Ondráčková J.- Třísková
1984 dlouhá 1.místo D17 Ondráčková Jana
1983 dlouhá 2.místo H17 Soldán Vladimír
1983 dlouhá 2.místo D17 Ondráčková Jana
1983 klasika 1.místo D17 Ondráčková Jana
1983 klasika 2.místo D17 Ondráčková Petra
1983 štafety 1.místo DD Ondráčková P. – Ondráčková J.- Třísková


Přebor ČSR – tedy „malé mistrovství“

Rok Závod Umístění Kategorie Jméno
1985 klasika 3.místo D17 Třísková Hana
1985 klasika 1.místo D19 Ondráčková Jana
1983 dlouhá 2.místo D17 Ondráčková Jana
1983 klasika 1.místo D15 Třísková Hana
1983 štafety 1.místo DD Hynková – Ondráčková J.- Třísková
1982 noční 1.místo D15 Ondráčková Petra
1982 noční 3.místo H19 Vystavěl Dušan
1982 dlouhá 3.místo H17 Hynek Petr
1982 družstva 3.místo dorost Ondráčková P a J.,Hynková,
Hynek, Dokoupil, Soldán,
Kubíček,Švec, Volf

Legenda:

Ondráčková Jana = Uchytilová
Ondráčková Petra = Pilcová
Třísková Hana = Holinková (toho času ZPV)
Hynková Lada = Jemelíková