ČSOS

Mapový trénink přihlášky


Štafety - JPV


Hanácká oblast


SMSOS

Facebook Instagram

Lucifer

OOS SK Prostějov

SK Prostějov

Geodetika

Olomoucký kraj
Finančně přispívá na celoroční sportovní činnost

Prostějov

TOPlist
Novinky:

22. 12. 11 - Dvě mládežnické štafety SK Prostějov mezi prvními přihlášenými týmy na Tiomilu 2012 ktérá se uskuteční 5. - 6. května 2012 nedaleko orienťacky známého městečka Motala.

20. 12. 11 - Podrobnosti o dalších 3 mapových trenincích naleznete na stránkách http://www.rouman.php5.cz/nocaky. Přihlášky na trénink či pořádání tréninku na Roumanův mail.

12. 12. 11 - Fotogalerie Oldy Chábery ze zimní ligy ve Skalce u Prostějova.

10. 12. 11 - Výsledky a mezičasy ze zimní ligy ve Skalce. Brzy se tu objeví i fotky Oldy Chábery.

9. 12. 11 - Po úspěšném prvním nočním tréninku bude příští týden další. Tentokrát ve Šternberku. Podrobnosti naleznete na stránkách http://www.rouman.php5.cz/nocaky. Přihlášky opět na mail Roumana.

9. 12. 11 - Startovky (kategorie a oddíly) a pokyny na zimní ligu ve skalce u Prostějova.

4. 12. 11 - Vzhledem k minimálnímu zájmu o předvánoční soustředění ve Skalce se toto soustředění RUŠÍ ! Závod zimní ligy se však uskuteční podle původního plánu - termín přihlášek je pondělí 5.12.2011.

15. 11. 11 - Rozpis na 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti ve Skalce u Prostějova a pozvánka na otevřené soustředění (nejen) žactva.

9. 11. 11 - Byl vydán finální bulletin č. 4 na Adriatic a Venezia meeting 2011.

9. 11. 11 - Téměř kompletní moravská čtrnáctková elita na startu tří závodů v Itálii

Pouze Barbora Vavrysová a Dominika Smrčková – to jsou jména, která z prvních šestek celkového pořadí Žebříčku B-Morava, chybějí na palubě autobusu směřujícího do Itálie ke dvěma závodům Adriatic Meetingu (Brendola a Padova) a hlavně pak na 32.ročník tradičního městského závodu v Benátkách.

V Itálii je již vše připraveno a tak se, nejen oni, budou moci porovnat s obrovskou konkurencí, která je čeká v nedělním závodě (celkem 4379 běžců reprezentujících 511 týmů). Podaří se Terce Odehnalové (ABM) a Vojtovi Sýkorovi (LCE) obhájit tituly, které získali v našich luzích a hájích?

7. 11. 11 - Adriatic a Venezia meeting 2011

Byl vydán bulletin č. 3, zasedací pořádek v autobuse firmy Minitrans, room list v hotelu Castelli a seznam účastníků zájezdu.

6. 11. 11 - Konečné výsledky MHO družstev žactva. Vítězný pohár získalo družstvo KSU.

1. 11. 11 - Výlet do Londýna se proměnil v nečekaný přestup

Doslova o nepředstavitelném štěstí mohou mluvit orientační běžec Ondřej Vystavěl a atlet Adam Röder. Oba chlapci si užívali zasloužený pobyt v Londýně, který obdrželi za vzorné reprezentování Olomouckého kraje na 5.LODM v Olomouci. Ve městě, jež bude příští rok dějištěm olympiády, nezapomněli zavítat na známý stadion fotbalového klubu FC Chelsea Stamford Bridge.

Při prohlídce stadionu hoši neskrývali úžas. Procházeli se po trávníku na kterém trénují a hrají své zápasy hvězdy jako je Drogba, Čech, Torres, Terry či Lampard. Při zakončení prohlídky v jedné z restaurací je zdvořile oslovivil obyčejný chlapík v klubovém svetříku z modrým lvem na hrudi ¨Hi boys, I am Roman Abramovich¨ Chlapcům strachy zatrnulo a po počátečním ostychu se dali do rozhovoru. V ruském magnátovi a majiteli klubu se brzy probudily jeho vynikající managerské sklony a oba chlapce okamžitě oslovil s lukrativní nabídkou. FC Chelsea není jen fotbalový klub, ale její aktivity sahají do nejrůznějších sportovních odvětví. Jedním z nich je samozřejmě atletika, ale také překvapivě i orientační běh.

Roman se dokonce Ondrovi pochlubil, že jako malý kluk chodíval jednou týdně na mapové tréninky ve svém rodném městě Saratově. Ondra i Adam okamžitě podepsali smlouvu a stali se členy mládežnického klubu FC Chelsea. Nyní však oba zůstanou na hostování ve svých mateřských klubech a až při dovršení 18 let se automaticky stavají závodníky londýnského klubu dodal s lišáckým úsměvem Roman Abramovič.

28. 10. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 21. kole. Vítězství má už hodně dlouho jisté družstvo KSU, stejně tak 2. místo JPV, ale o 3. příčku se svede bitva v Tovačově mezi ASU a SSU, rozdíl je jen 2 body ve prospěch SSU.

20. 10. 11 - Posledních 5 volných míst na zájezd Adriatic a Venezia meeting - bulletin č. 1, bulletin č. 2, rozpis-Brendola, rozpis-Padova, Meeting Orientamento Venezia.

17. 10. 11 - Byl vydán bulletin č. 2 s důležitými informace o zájezdu na Adriatic meeting a Venezia meeting.

10. 10. 11 - MČR štafet a družstev 2011

V sobotu při štafetách se nejvíce dařilo žákům H14 reprezentující Ho (Pepa a Ondra), kteří obsadili 6. místo bez zraněného Vojty Otruby, Terka Soldánová ve štafetě HO obsadila 12. místo v kategorii D14. Dorostencům a dorostenkám se příliš nedařilo. Muži (Otri, Raďa, Davo) obsadili solidní 26. místo. Na pěkné umístění dosáhli i veteráni H135, 14. (Luboš J., Ucho, Dandy), 20. (šola, Luboš V., Čmelda). V nedělních klubech obsadilo družstvo HO1 8. místo (Pepa, Ondra) a veteráni v kategorii DH225 18. místo (Luboš J., Karin, Ucho, Jana, Dandy)

Fotogalerie Dušana Vystavěla z obou závodů.

3. 10. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 18. kole. a konečné pořadí Hanáckého žebříčku štafet 2011.

2. 10. 11 - Fotogalerie Oldy Chábery a Michala Jirky z oblastního žebříčku v Srnčí.

26. 9. 11 - Světový pohár 2011 - Liberec

Fotogalerie Dušana Vystavěla z minisoustředění a účasti na SP v Liberci.

21. 9. 11 - Atletika 5 – 3 – 1

Pod tímto tajemným kódem se skrývá umístění orientačních běžců – členů AK Prostějov na krajském přeboru Olomouckého kraje mladšího žactva. Nejprve Janča Křečková (ZPV) - ve svém prvním pořádném atletickém závodě :) - vybojovala v běhu na 800 m časem 3.04,81 mezi mladšími žákyněmi celkově páté místo, poté Pepa Kočí (KON) ve stejné disciplíně mladších žáků časem 2.32,10 obsadil třetí místo a na závěr v běhu na 1500 m mladších žáků Ondra Vystavěl (JPV) vybojoval zlatou medaili, když dosáhl času 5.31,91.

12. 9. 11 - Fotogalerie Dušana Vystavěla ze dvou závodů Českého poháru štafet a sprint cupu v Jaroměři.Ve štafetách se tradičně nejvíce dařilo žákům. V prvním závodě hoši ve složení (Pepa, Vojta, Ondra) obsadili 2. místo a v neděli pak 3. místo. Dorostenky ve složení (Marci, Lucka G., Lucka V.) byly oba dva dny na solidním 20. místě. Štafety žen a mužů obsadili v těžké konkurenci nebodovaná umístění, ale poděkování patří všem co přijeli a obětovali svůj volný čas. Pochvalu si zaslouží zejména Lenka Hubáčková, Karin Soldánová a David Kokojan.

8. 9. 11 - Přijetí medailistů z Her 5.letní olympiády dětí a mládeže ČR hejtmanem Olomouckého kraje.

V úterý 6. 9. 2011 proběhlo v sále olomouckého regionálního centra přijetí a poděkování za vzornou reprezentaci kraje hejtmanem Ing. Martinem Tesaříkem. Tohoto setkání se zúčastnili, spolu se svými trenérkami Zuzkou Štrajtovou a Kristýnou Skyvovou, i naši medailisté z této LODM: Klára Novotná, Terka Soldánová, Pepa Kočí a Ondra Vystavěl. Na základě svých výkonů a získaných medailí byl Ondra také vybrán spolu s dalšími 4 závodnicemi (atletka, dvě cyklistky a kanoistka) a 3 závodníky (atlet, cyklista a nohejbalista) a trenérem – bývalým čtyřnásobným mistrem světa v cyklistice Vladimírem Vačkářem – k zájezdu do předolympijského Londýna – všem našim reprezentantům ještě jednou blahopřejeme!

5. 9. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 14. kole.

5. 9. 11 - Rozpis na OŽ valašké oblasti v Morkovicích, středa 28. září 2011, tento závod máme téměř za humny.

5. 9. 11 - Jedno zlato, tři bronzy a dvě brambory z Žebříčku B – Morava

Díky tomu, že Mira rychle spočetl výsledky žebříčku B, můžeme zhodnotit naši účast v letošním ročníku.

Největšího úspěchu dosáhla Lucka Grulichová, která všem ukázala, že když někdo začne trénovat – tak to i přinese úspěch, a v kategorii D16B obsadila zcela suverénně první místo. O zisk dalších medailí se zasloužili: Vojta Otruba v H14, Dominik Vičan v H16 a Luboš Jeřábek v H50. Nevděčné „brambory“ zůstaly na Ondru Vystavěla (H14) a Vladimíra Soldána (H45). Dalšími bodovanými umístěními na naše konto přispěli: v kategorii D18 5. místem hostující Marci Tesařová a 6. místem Lucka Vítková a dále taktéž šestým místem Radim Fajkus. Autor žebříčku Mirek Chmelař skončil na 7. místě v kategorii H45B.

Svými bodovými zisky si Lucka (LG), Vojta a Ondra (stejně jako hostující Pepa Kočí) si také vyběhli licenci A pro příští rok.

1. 9. 11 - Fotogalerie Dušana Vystavěla ze "stříbrného" mistrovství světa ve Francii.

30. 8. 11 - Na serveru behy.cz se objevil velice zajímavý rozhovor s Danou Brožkovou.

29. 8. 11 - Byl vydán podzimní plán středečních a pátečních mapových treninků.

23. 8. 11 - Ondra Vystavěl obsadil 16. místo ve velmi kvalitně obsazené kategorii H14 v doprovodných šestidenních závodech O'Festival ERDF Savoie Grand Revard v rámci WOC 2011.

22. 8. 11 - Pozvánka a informace na propagační orientační běh Gigasportu.

21. 8. 11 - Martin Chmelař obsadil celkové 2. místo na vícedenních závodech Pěkné prázdniny v Českém ráji.

22. 7. 11 - Lákají Vás Benátky? Informace o zájezdu na 32. ročník tradičního městského závodu spojeného s Adriatic meetingem najdete zde.

18. 7. 11 - Na stránkách IOF se objevil článek o 5. LODM v Olomouci Successful “Olympic Games for Czech Children”.

18. 7. 11 - Velká skupina běžců SK Prostějov se zúčastnila tradičních vícedenních závodů H.S.H. Vysočina cup 2011. Více se dařilo našim ženám. Lenka Zatloukalová obsadila v kategorii D21A 3. místo a Peťa Daňková 2. místo v kategorii D21B. V kategorii H21A skončil Franta Stupal 29. a Venca Pavlíček 31. V kategorii H50 si pro 4. místo doběhl Luboš Jeřábek, který dokonce vyhrál poslední etapu. Výsledky závodu.

11. 7. 11 - Fotogalerie Dušana Vystavěla z "průzkumné mise" JWOC 2011 v Polsku, Rumia- Wejherowo. Společně s ním vyrazila i trojce mladých závodníků SK Prostějov. Hoši si zaběhli velmi dobře obsazený 4-etapový Kaszebe O-Cup. Nejvíce se v kategorii H14 dařilo Pepovi Kočímu, který obsadil 6. místo před 7. Vojtou Otrubou a 9. Ondrou Vystavělem.

30. 6. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 13. kole.

26. 6. 11 - Foto zlaté štafety mladších žáků Olomoucké kraje ze slavnostního vyhlášení na Horním náměstí v Olomouci.

25. 6. 11 - V sobotu vyvrcholila 5. LODM lesním závodem na krátké trati v Čechách pod Kosířem. V posledním olympijském závodě se opět dařilo našim žákům reprezentující Olomoucký kraj. V mladších žácích skončil Pepa Kočí na krásném 2. místě jen se ztátou 14 vteřin na vítěze. Pro svoji již třetí medaili si doběhl 3. Ondra Vystavěl a svojí zlatou sbírku rozšířil i o bronz. Mezi staršími dívkami se závod velice vydařil fantasticky běžící Lucce Grulichové. Lucka sice obsadila těsně nevděčné 4. místo, ale radost měla určitě i z vyhlášení na olympijském podiu. Pěkný výkon a 10. místo předvedla i Terka Soldánová v mladších dívkách.

23. 6. 11 - Družstvo mladších žáků zlaté v olympijském závodě štafet!

Po včerejším úspěšném dnu se i dnes dařilo žákům SK Prostějov reprezentující Olomoucký kraj. Olympijský závod štafet se běžel ve Smetanových sadech v Olomouci. Mladší žáci zachovali chladnou hlavu v rychlém závodě a bezchybným výkonem si doběhli pro zlatou medaili ve složení Kočí Josef, Novotná Klára, Vystavěl Ondřej, Soldánová Tereza. Starší žáci obsadili 7. místo ve složení Otruba Vojtěch, Smrčková Dominika, Žovinec Lukáš, Grulichová Lucie
22. 6. 11 - Ondra Vystavěl se stal olympijským vítězem ve sprintu!

V olomouckém rozáriu (část prostoru z MS 2008) se běžel první závod v rámci her 5. letní olympiády dětí a mládeže. Sprintovou trať postavil samotný mistr této disciplíny Tomáš Dlabaja. V kategorii HM naprosto bombasticky zvítězil Ondra a získal zlatou medaili. Na velkou bednu se jěště vešel 5. místem Pepa Kočí. V kategorii HS obsadil Vojta Otruba 11. místo. Z našich děvčat byla nejlepší Lucka Grulichová na 13. místě v kategorii DS.
20. 6. 11 - Zítra začíná 5. letní olympiáda dětí a mládeže ČR v Olomouci a poprvé v histoii i s orientačním během. Prvním závod ve sprinut se běží v olomouckém rozáriu, další den se běží štafety ve Smetanových sadech a finální závod v sobotu na middlu v Čechách pod Kosířem. Mladým závodníkům přijede předet zkušenosti Dana Brožková, Tomáš Dlabaja a Jiří Sýkora. Závodů navštíví i místopředseda IOF Marcel Schiess.

13. 6. 11 - O víkendu se konalo MČR na krátké trati v těžkých, ale krásných terénech kolem řeky Oslavy blízko Velkého Meziřičí. Nejúspěšnějšími závodníky SK Prostějov byli 3 závodníci, kterým se podařilo postoupit do A finále. Lucka Grulichová ktérá si krásným 14. místem v D16 vyběhla licenci A. Martin Chmelař 15. v H16, dobíhající s bolestí ve tváři, kvůli stále přetrvávajícímu zranění nohy. Největší hvězdou se však stal Jorge Fortunato, který ve své kvalifikační skupině skončil před řadou elitních závodníků a ve finále obsadil 29. místo v H21.

6. 6. 11 - Dorostenci SK Prostějov ve složení Fajkus Radim, Grulichová Lucie, Vičan Dominik, Vítková Lucie zvítězili na 62. ročníku Poháru města Zlína.

6. 6. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 12. kole.

30. 5. 11 - Reportáž Dušana Vystavěla ze švýcarského Lausanne o úspěšné obhajobě kandidatury AMS 2014. Další informace též na FISU EC Meets in Lausanne

30. 5. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 11. kole.

25. 5. 11 - Veškeré informace o MHO ve sprintu v Kokorách jsou na stránkách závodu.

24. 5. 11 - Úspěchy na dvou frontách. Minulý víkend jsme soutěžili na dvou frontách - jednak naši nejlepší závodnící zavítali do Chrasti a Pardubic ke dvěma závodům štafet a jednomu sprintu a jednak jsme společně s oddílem Směr Kroměříž pořádali 3.a 4. kolo Českého poháru v Trailu spojené s historicky prvním Mistrovstvím ČR v disciplíně Temp-O.

A na obou frontách si naši závodníci vedli úspěšně: nejprve žáci (Pepa Kočí, Vojta Otruba a Ondra Vystavěl) vybojovali skvělé druhé místo v sobotním závodě a poté Ondra přidal další stříbrnou medaili ve sprintu, kde se rovněž dařilo Martinu Chmelařovi, který obsadil v áčkové kategorii 8.místo. Rovněž Jorge a Jirka svým 15. resp. 21. místem v H21A nezklamali.

V neděli se nám už tak moc nedařilo, nejlepším výkonem bylo 14. místo dorostenek, kde zejména 6.místo Marcelky po prvním úseků bylo vynikající.

V Trailu zaznamenal největší úspěch neustále se zlepšující Marcel Skřivánek, který při svém debutu v této disciplíně obsadil nejprve 4.místo v Kroměříži, poté stříbrnou pozici v dopoledním Temp-O a vše korunoval ziskem prvního místa v odpoledním závodě nad Gabrielovem. V juniorské kategorii se také výborně vedlo Viktoru Janečkovi, který se svými výkony neztratil ani mezi dospělými.

20. 5. 11 - Rozpis na 8. závod žebříčku B-Morava – krátká trať, 10. závod Oblastního žebříčku Hanácké oblasti – jaro, 16. závod Českého poháru veteránů, závod Rankingu 2011 s koeficientem 1,04 a veřejný závod v orientačním běhu.

16. 5. 11 - Změna místa tréninku 25.5.2011! Vzhledem k tomu, že došlo k přesunu M HO ve sprintu do Kokor - kam byl původně plánován tento trénink - se trénink naopak přesouvá do Brodku u Přerova, sraz na fotbalovém hřišti. Začátek tréninku v obvyklou dobu tj. 16.00 hodin, na kontrolách budou malé lampionky (bez SI), typ tréninku - prodloužený sprint.

13. 5. 11 - POZOR, ZMĚNA MÍSTA ZÁVODU! Opravený rozpis na MHO ve sprintu v Kokorách 27. 5. 2011. Spuštěny nové stránky závodu + fotogalerie z prostoru závodu.

v

10. 5. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 9. kole.

9. 5. 11 - Společný oblastní trénink proběhne ve středu 11.5.2011 od 16 hodin na mapě Bouzov 2008. Sraz a parkování aut na silnici Kozov - Blažov (bude vyznačeno), na start tréninku cca 500 m. Druh tréninku: okruhy, budou použity kontroly SI = čipy s sebou. Přihlášky: nejpozději do úterý 10.5. do 16.00 na adresu: hynek.petr@email.cz.

9. 5. 11 - Průběžné pořadí Hanáckého žebříčku štafet po 3. kole.

2. 5. 11 - Fotogalerie Dušana Vystavěla z oblastního mistrovství na krátké trati a oblastních štafet.

27. 4. 11 - Pavel Dudík se stal mistrem ČR v Trail-O, které proběhlo v rámci 2.etapy Prague Easter Trail 2011.

19. 4. 11 - Martin Chmelař byl nejúspěšnějším závodníkem SK Prostějov na Mistrovství ČR v nočním OB. Ve velmi těžkém závodě vybojoval v kategorii H16 pěkné 4. místo jen 46 vteřin za bronzovou medailí.

12. 4. 11 - Dva tituly z Mistrovství Moravy

Martin Chmelař (H16) a štafeta starších žáků (host Pepa Kočí, Vojta Otruba a Ondra Vystavěl) vybojovali o víkendu mistrovské tituly. V nedělním závodě štafet navíc ještě přidaly dva bronzy štafety starších žákyň (hostující Terka Novotná, Sabča Pilcová a Terka Soldánová) a „středních“ veteránů (Vladimír Soldán, Luboš Vičan a Mirek Chmelař).

Kluci předvedli vynikající výkon na všech třech úsecích a zvítězili s více než sedmiminutovým náskokem, holky – ač určitě nejmladší a nejmenší mezi všemi – se vůbec nezalekly konkurence a vybojovali fantastickou medaili a veteráni si na náročných tratích sladkou odměnu za třetí místo taky zasloužili.

Nedělní kopcovitý a větrný závod nám přinesl ještě také (kromě dvou zlomených tyčí a tří děr v plachtě nového stanu ) také výborné výkony i v ostatních kategoriích :

- historicky nejlepší umístění v hlavní kategorii mužů – 9. místo

- heroický výkon všech tří závodnic v hlavní kategorii žen - k úplné dokonalosti a celkově vynikajícímu 8. místu chyběla jen maličkost (ale to je sport, to se občas stává)

- vynikající výkony Viktora a hostujícího Peťi ve štafetě nejmladšího žactva nakonec na stupně taky nestačily, protože jsme zapomněli Natálce zdůraznit, že musí mít naražené všechny kontroly

- standartní výkon dorostenců přinesl i standartní výsledek – 8. místo, pro lepší umístění příště je potřeba ještě „trochu“ potrénovat

- u druhé štafety mužů bylo už velice cenné to, že po letech jsme opět druhou štafetu vůbec postavili

Celkově lze tedy tyto závody (až na ten polámaný stan) hodnotit velice pozitivně – zejména týmový duch a to, že jsme postavili tolik štafet, jak na M Moravy ještě nikdy v historii !

11. 4. 11 - Fotogalerie Dušana Vystavěla z Mistrovství Moravy štafet 2011.

11. 4. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 5. kole.

6. 4. 11 - Fotogalerie Dušana Vystavěla z kroměřížského sprintu a tréninku štafet v Prostějově.

5. 4. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 3. kole.

4. 4. 11 - Jízdní řád autobusů na závody HŽ-jaro 2011.

29. 3. 11 - V neděli pořádal klub OB KOBRA Bratislava závod na klasické trati v rámci CESOM 2011 (Central European Spring Orienteering Meeting). Náš oddíl měl hned trojí zastoupení v kategorii M-14A. Nejvíce se dařilo Vojtovi Otrubovi, který suveréně zvítězil s časem 29.11. Ondra Vystavěl obsadil pěkné 10. místo s časem 37.13 těsně před Pepou Kočím na 11. místě s časem 37.43, mapa s traťí M-14A.

29. 3. 11 - Minulý týden jsme dostali přiděleny závody ČPŠ a Sprint Cupu, které budeme pořádat 26. - 27. 5. 2012 na Helfšýně a v Lipníku nad Bečvou společně s kolegy z UOL. Našim dalším kamarádům z Plumlova a Konice byly přiděleny závody ŽB-M v termínu 2. - 3. 6. 2012, centrem budou Seloutky.

28. 3. 11 - Průběžné výsledky MHO družstev žactva po 2. kole.

27. 3. 11 - Fotogalerie Oldy Chábery ze zákulisí pořadatelů, ale i ze závodů v Mostkovicích.

26. 3. 11 - Výsledky z 1. kufru krátká a sprint.

24. 3. 11 - Startovní listiny na 1. kufr v Mostkovicích:

Dopolední krátká trať (start 00=11:00)  kategorie  oddíly
Odpolední sprint (start 00=15:30)  kategorie  oddíly

24. 3. 11 - Pokyny na sobotní 1. kufr v Mostkovicích.

22. 3. 11 - Byl vydán plán jarních středečních mapových tréninků.

20. 3. 11 - Informace o 1. mapovém tréninku ve středu 23. 3. 2011 v Plumlově.

19. 3. 11 - Gratulace !!! Pepa Kočí a Ondra Vystavěl dnes v dresu AC Prostějov předvedli vynikající výkony na Mistrovství ČR v přespolním běhu v kategorii mladších žáků. Na extrémě těžké trati obsadil Pepa 11. místo s časem 9:21 a Ondra 13. místo s časem 9:30, přičemž jejich ztráta na vítěze činila jen necelou minutu.

17. 3. 11 - Byl vydán plán jarních pátečních mapových tréninků. Začátky tréninků vždy od 16:30 hod.

15. 3. 11 - Další fotogalerie ze zimní ligy ve Skalce od Oldy Chábery.

14. 3. 11 - Fotogalerie Dušana Vystavěla z finálního závodu zimní ligy a soustředění ve Skalce.

14. 3. 11 - Proběhlo velmi vydařené soustředění žactva ve Skalce u Prostějova. Zde jsou výsledky odpoledního krosu a mapy z nedělního tréninku tzv. "SemTamů" ABCD  EFGH.

13. 3. 11 - Celkové pořadí zimní ligy Hanácké oblasti 2010/2011 po 4 závodech.

12. 3. 11 - Výsledky Předjarního orienťáku a finále Zimní ligy ve Skalce u Prostějova.

11. 3. 11 - Startovní listiny kategorie a oddíl na Předjarní orienťák a finále Zimní ligy ve Skalce u Prostějova v sobotu 12. 3. 2011.

9. 3. 11 - Pokyny na Předjarní orienťák a finále Zimní ligy ve Skalce u Prostějova v sobotu 12. 3. 2011.

8. 3. 11 - Finální informace o soustředění ve Skalce u Prostějova.

7. 3. 11 - Průběžné pořadí zimní ligy Hanácké oblasti 2010/2011 po 3 závodech.

3. 3. 11 - Rozpis na dvojitý 1. kufr 26. 3. 2011 v Mostkovicích.

1. 3. 11 - Poslední únorový den skončily termín řádné registrace OB a přestupy. Přehled nových posil SK Prostějov:

ABR6501  JPV6501  Vičan Lubomír (H45)
ABR9501  JPV9501  Vičan Dominik (H16)
PLU9717  JPV9717  Otruba Vojtěch (H14)
PTE9474  JPV9474  Vítková Lucie (D18)
UOL8900  JPV8901  Fortunato Jorge (H21)
ZBM8201  JPV8201  Otrusina Jiří (H21)
ZPV9898  JPV9898  Pilcová Sabina (D14)

hostovaní:

PTE9556  JPV  Spurná Martina (D16)
VOV9450  JPV  Tesařová Marcela (D16)
KON9824  JPV  Kočí Josef (H14)

28. 2. 11 - Rozpis a parametry tratí na Předjarní orienťák a finále Zimní ligy ve Skalce u Prostějova v sobotu 12. 3. 2011. Zde jsou ukázky mapy.

22. 2. 11 - Naši kamarádi z prostějovské atletiky pořádají v sobotu 19. 3. 2011 v Baldovci (obec Rozstání) Mistrovství České republiky v přespolním běhu všech kategorií počínaje mladšími žákyněmi a žáky (ročník narození 1999 a 1998). Využijte této jedinečné možnosti startu na špičkovém atletickém závodě v našem regionu ! (podmínkou startu v závodě je registrace v některém z oddílu či klubu Českého atletického svazu).

18. 2. 11 - Dnes se v olomoucké atletické hale uskutečnil Krajský přebor mladšího žactva v halové atletice. Ondra Vystavěl v dresu AK Prostějov vybojoval v běhu na 800m stříbrnou medaili s časem 2,51,7 min.

17. 2. 11 - Členské příspěvky bude také možné zaplatit na pátečním tréninku 18. 2. 2011 v tělocvičně od 16:15 do 17:00 u E. Honkyšové.

16. 2. 11 - Nezapomeňte včas zaplatit oddílové příspěvky (jinak nebudete zaregistrováni!).

16. 2. 11 - Fotogalerie Lubomíra Vičana a Dušana Vystavěla ze soustředění na Suchém.

16. 2. 11 - MOC 2011 - follow the sun


Náš kamarád Gabriele Viale pořádá již 6. ročník tradičního jarního závodu. Tentokrát na Sicílii, kde budou rovněž připraveny i tréninky pod vedením Janne Salmiho. MOC 2011 se uskuteční 25.-27. 3. 2011.

14. 2. 11 - Minulý týden dorazila zásilka s reflexkami od firmy PLANstudio. Poděkování patří všem členům oddílů, kteří se podíleli na jejich získání. Reflexy budou využívány jako kontroly při nočních trénincích a na oddílových soustřěděních.

2. 2. 11 - Finální informace o soustředění Athéna - Suchý 4.-6. 2. 2011

30. 1. 11 - Informace o jarním soustředění ve Skalce u Prostějova.

26. 1. 11 - 3. a 4. ČP v Trail-O v Kroměříži a Čechách pod Kosířem proběhne v rámci oslav 50. výročí založení IOF.

50 Anniversary

24. 1. 11 - Pozvánka na Olomoucký kufřík 10 - orientační běh pro všechny pořádanýv rámci výstavy TOURISM EXPO 2011.

17. 1. 11 - Byly spuštěny stránky 3. a 4. ČP v Trail-O (Kroměříž, Čechy pod Kosířem) a Oblastního mistrovství HO ve sprintu (Tovačov).

11. 1. 11 - Průběžné pořadí zimní ligy Hanácké oblasti 2010/2011 po 2 závodech.

10. 1. 11 - Vzhledem k ustupujícímu sněhu a předpovědi počasí na sobotu 15. 1. 2011 (+ 10 stupňů C) připravujeme společný výběh z Plumlova.

10. 1. 11 - Soutěžní komise sekce orientačního běhu ČSOS vydala Prováděcí předpisy k soutěžím sekce OB 2011.

4. 1. 11 - Fotogalerie Oldy Chábery ze Silvestrovského běhu 2010 v Prostějově.

2. 1. 10 - PF 2011. Hodně štěstí, zdraví a nejen OB ůspěchů do nového roku. Další rok od svého spuštění zaznamenaly stránky SK Prostějov na konci roku 27 227 návštěv. Děkujeme všem čtenářům za přízeň.

1. 1. 11 - Výsledky Silvestrovského běhu 2010 v Prostějově. V ženách zvítězila Hana Fučíková a v kvalitně obsazené kategorii mužů Libor Vysloužil.

1. 1. 10 - Archiv novinek roku 2010.

1. 1. 10 - Archiv novinek roku 2009.